74-80

تاریخچه نیرو تهویه البرز

شرکت نیرو تهویه البرز در سال 1374 فعالیت عمده خود را با هدف طراحی ، مهندسی و تولید تجهیزات گرمایشی ، سرمایشی و تهویه آغاز کرد. در حال حاضر با اتکا به الطاف الهی، تلاش و جدیت مدیریت و با وجود پرسنل مجرب و کارآزموده ، با داشتن کارخانه ای به مساحت بالغ بر 70000 مترمربع مجهز به پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات تمام اتوماتیک واقع در شهر صنعتی البرز و همچنین با استفاده از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری لازم و کافی جهت تولید محصولات خود باعث گردیده تا این شرکت جزء یکی  از برجسته ترین تامین کنندگان تجهیزات گرمایشی و سرمایشی مورد نیاز صنعت کشاورزی ، دامداری، گلخانه ها و سالن های صنعتی در داخل و خارج از کشور مطرح گردد.

80-88

مهندسی و تولید تجهیزات گرمایشی، سرمایشی و تهویه

در سال 1382 نیز با توجه به اهمیت موضوع صرفه جویی در مصرف سوخت، این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی ساخت٬ نوع خاصی از تجهیزات و محصولات گرمایشی بنام جت هیتر قدم های ابتدایی تولید این محصول را جهت استفاده در سالن های صنعتی، گلخانه ها و مرغداری ها برداشت. پس از آن با پیگیری های به عمل آمده شرکت نیرو تهویه البرز با توجه به پروانه بهره برداری شماره 127/489 از وزارت صنایع و معادن اداره کل استان قزوین مورخ 1383/2/19 موفق به تولید انبوه این محصول گردید و توانست سهم بزرگی از بازار داخل و خارج را به خود اختصاص دهد.

90-92

صادرات تجهیزات گرمایشی و سرمایشی

شرکت نیرو تهویه البرز، تولید کننده انواع تجهیزات گرمایشی و سرمایشی و تهویه مطبوع با گذشت دو دهه از شروع فعالیت خود، از سال 1390 با تکیه بر تولید ملی، افتخار ملی، با ایجاد شاخه هایی جدید در زمینه ی تجهیزات گرمایشی، سرمایشی و تهویه مطبوع فعالیت خود را گسترش داده و توانسته است سهمی از بازار صادرات کشورهای خاورمیانه از جمله امارات، قطر، ترکیه، عراق و افغانستان و کشورهای مشترک المنافع بالاخص آذربایجان، تاجیکستان، ارمنستان، ترکمنستان، ازبکستان، پاکستان و هند و در گامی فراتر صادرات به برخی از کشورهای اروپایی را نیز عهده دار شود.
این محصولات به نوعی زیرساخت ها و ملزومات گرمایشی و سرمایشی در حوزه های مختلف در صنعت تاسیسات به حساب می آیند. اکنون شرکت نیرو تهویه البرز با سابقه طولانی در تولید تجهیزات گرمایشی و سرمایشی در جامعه صنعتی ایران امیدوار است که توانسته باشد، گامی هرچند کوچک در پیشرفت جامعه صنعتی کشور برداشته و به عنوان مجموعه ای معتبر در جامعه صنعتی شناخته شود.
بدیهی است یکی از اصلی ترین علت های این موفقیت، کیفیت بالای محصولات تولیدی با ارائه فناوری های روز دنیا ، مطابق با استانداردهای جهانی، قیمت مناسب و رقابتی و سرویس دهی مرتب بوده است.
این شرکت امیدوار است با اعتقاد و پایبندی به صداقت و اصول اخلاقی و افراد متخصص و کارآمد و با تکیه بر دانش فنی بالا، محصولات قابل رقابت با محصولات خارجی را تولید نماید.
همچنین این شرکت جهت هماهنگی با بازارهای معتبر و بررسی سهولت خرید مشتریان ، سایت اینترنتی خود را به آدرس www.ntalborz.com راه اندازی نموده و بازار مخاطب خود را به سراسر ایران و جهان گسترش داده است؛ و تلاش نموده است با بررسی و مهندسی مستمر اطلاعات مورد نیاز مخاطبان و مشتریان را در رابطه با محصولات تولیدی با بهترین کیفیت و دسترسی آسان برای ایرانیان و سراسر جهان ارائه نماید.

92-95

تولید محصولات سرمایشی (کولرهای سلولزی پلیمری)

با توجه به سرعت رشد صنعت در تولید سیستم های سرمایشی و رقابت فشرده در این صنعت و همچنین نیازهای جدید و متنوع مصرف کنندگان، شرکت نیرو تهویه البرز استراتژی خود را بر تولید محصولات سرمایشی همسو با فناوری روز دنیا و با شعار تولید ملی، افتخار ملی بنا نهاده است.
در همین راستا شرکت نیرو تهویه البرز خط تولید جدیدی را در شهر صنعتی البرز، قطب صنعت ایران افتتاح نمود و محصول جدید کولر سلولزی پلیمری با برند NTA را با بروزترین روش کنترل کیفیت و مطابق با استانداردهای معتبر جهانی و استاندارد ملی ایران در فضایی به مساحت 50000 متر مربع را به بهره برداری رسانده است. شرکت نیرو تهویه البرز جهت آسایش خاطر مصرف کنندگان و اطمینان از محصول با کیفیت، آزمایشگاهی با مجهزترین و پیشرفته ترین تجهیزات جهت تست، آزمون و اندازه گیری کلیه متغیرهای فیزیکی، در دل مجموعه به بهره برداری رسانده است.

95-98

تولید پد سلولزی

شرکت نیرو تهویه البرز در راستای صرفه جویی مصرف انرژی در سال 1395 بررسی و تلاش های لازم برای ایجاد خط تولید پدسلولزی به عنوان جایگزین مناسب  پوشال های کولر آغاز کرد و در سال 1396 اولین پروانه بهره برداری تولید پد سلولزی در ایران را دریافت و تحت عنوان کارخانه پد سلولزی در شهر صنعتی البرز آغاز به کار نمود . این فعالیت هم اکنون هم در صنعت لوازم خانگی، مرغداری، کشاورزی و تاسیسات پا در عرصه ی بی پایان کیفیت گذاشت و توانست سهم بزرگی از بازار داخل و خارج را به خود اختصاص دهد.